werk

The Image Generator II

Kunst/Werk

2016

‘The Image Generator II’ brengt de vier organisaties die hun kantoren delen in de Eikelstraat voor de tweede maal samen in een artistiek project. ‘The Image Generator II’ overbrugt opnieuw de grens tussen beeldende kunst en performance en nodigt de bezoekers tijdens een driedaags festival (van 5 tot 7 februari) uit voor verschillende voorstellingen binnen de setting van een tentoonstelling. De tentoonstelling is nadien nog te bezoeken tot 28 februari, telkens op woe-zon, 13:00-18:00.

www.image-generator.be

PROGRAMMA FESTIVAL

Vrijdag 5 februari
17:00/ Opening
17:00-23:00/ Tentoonstelling met Leyla Aydoslu, Bianca Baldi, David Bergé, Conny Karlsson Lundgren, Robert Cash, Ergin Çavuşoğlu, Oskar Dawicki, Emi Kodama & Hans Demeulenaere, Clément Layes, Jorge León, Shelly Nadashi, Nicolas Pelzer, Adrien Tirtiaux, Anne-Mie Van Kerckhoven, Marc Vanrunxt, Katleen Vinck
17:00-23:00/ Audioguide (No Performance Please.)
18:00/ ‘A Distinct Effort’ (David Bergé)
18:30/ Gesprek met Ergin Çavuşoğlu
19:00/ ‘Allegory of the Painted Woman’ (Alexis Blake)
20:00/ ‘5 februari 2016’ (Marc Vanrunxt)
21:00/ ‘Allegory of the Painted Woman’ (Alexis Blake)
22:00/ ‘In Love’ (Bahar Temiz)

Zaterdag 6 februari
13:00-23:00/ Tentoonstelling
13:00-23:00/ Audioguide (No Performance Please.)
13:00-17:00/ ‘The dark half of the moon is turquoise’ (Emi Kodama & Hans Demeulenaere)
13:00-19:00/ ‘Unison’ (Cecilia Lisa Eliceche)
17:00/ ‘Geographia’ (Antigone Michalakopoulou)
18:00/ ‘A Distinct Effort’ (David Bergé)
19:00/ ‘In Love’ (Bahar Temiz)
20:00/ ‘Radical Light’ (Salva Sanchis)
21:00-23:00/ ‘TITLE’ (Clément Layes)

Zondag 7 februari
13:00-18:00/ Tentoonstelling
13:00-18:00/ Audioguide (No Performance Please.)
13:00-18:00/ ‘The dark half of the moon is turquoise’ (Emi Kodama & Hans Demeulenaere)
13:00-18:00/ ‘TITLE’ (Clément Layes)
14:00/ Workshop ‘Geographia’ (Antigone Michalakopoulou)
14:00/ Rondleiding door de tentoonstelling
15:00/ ‘A Distinct Effort’ (David Bergé)

Catering tijdens het festival door villa villekulla

TENTOONSTELLING

05.02 – 28.02.2016
Tijdens de festivaluren en nadien van Woe-zon, 13:00-18:00

Met werk van Leyla Aydoslu, Bianca Baldi, David Bergé, Conny Karlsson Lundgren, Robert Cash, Ergin Çavuşoğlu, Oskar Dawicki, Emi Kodama & Hans Demeulenaere, Clément Layes, Jorge León, Shelly Nadashi, Nicolas Pelzer, Adrien Tirtiaux, Anne-Mie Van Kerckhoven, Marc Vanrunxt, Katleen Vinck

EXTRA GRATIS RONDLEIDING DOOR DE TENTOONSTELLING
Zondag 21 februari om 14:00

Credits

deelnemende KUNSTENAARS
Leyla Aydoslu, Bianca Baldi, David Bergé, Alexis Blake, Conny Karlsson Lundgren, Robert Cash, Ergin Çavuşoğlu, Oskar Dawicki, Cecilia Lisa Eliceche, Emi Kodama & Hans Demeulenaere, Clément Layes, Jorge León, Antigone Michalakopoulou, Shelly Nadashi, No Performance Please., Nicolas Pelzer, Salva Sanchis, Bahar Temiz, Adrien Tirtiaux, Anne-Mie Van Kerckhoven, Marc Vanrunxt, Katleen Vinck

Speeldata

  • 05/02/16 '5 februari 2016' Marc Vanrunxt & KASK DRAMA
  • 05/02/16 I love Salva Sanchis, Robert Cash & Marc Vanrunxt
  • 05/02/16 Dune Street Project (film), Katleen Vinck & Marc Vanrunxt
  • 05/02/16 Dance of the 7 veils, Anne-Mie Van Kerckhoven & Marc Vanrunxt
  • 06/02/16 Unison (special expo edition) Cecilia Lisa Eliceche
  • 06/02/16 Radical Light (work in progress), Salva Sanchis
  • 06/02/16 I love Salva Sanchis, Robert Cash & Marc Vanrunxt
  • 06/02/16 Dune Street Project (film), Katleen Vinck & Marc Vanrunxt
  • 06/02/16 Dance of the 7 veils, Anne-Mie Van Kerckhoven & Marc Vanrunxt
  • 07/02/16 I love Salva Sanchis, Robert Cash & Marc Vanrunxt
  • 07/02/16 Dune Street Project (film), Katleen Vinck & Marc Vanrunxt
  • 07/02/16 Dance of the 7 veils, Anne-Mie Van Kerckhoven & Marc Vanrunxt